Acıbadem Çilingir

Acıbadem Çilingir

Acıbadem Çilingir olarak sizlere 24 saat hizmet vermekteyiz. Çilingir Merkezi olarak kapıda kaldığınızda sizlere 15 dakikada çilingir ustası yönlendiriyoruz. Firmamız çalışanları yetkili çilingir belgelerine sahip işinin ehli uzman kişilerdir. Acıbadem Çilingir servisi olarak vermiş olduğumuz hizmeti hızlı,kaliteli, ve profesyonel kadrolu ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Gelişen ve çalışan dünya şartlarında insanların unutkanlıkları günden güne dahada çok arttığı için açık unutulan ocak, kilitli kalan bir arabanın içindeki değerli eşyanız veya çocuğunuz,evde kilitli kalan bir hastanız, yakınınız gibi nedenlerle zamanın işimiz için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.Kapınızın kilidi arızalı ve çalışmıyorsa ustalarımız size yardımcı olmaktadır.

Acıbadem Çilingir

Acıbadem Kilit Değişimi

Acıbadem Kilit Değişimi yeni ev aldınız yada kiraladınız. Evinizin anahtarları herkeste olma ihtimaline karşı mutlaka kilidini değiştirmenizi öneriyoruz. Bu esnada kapınızın kilidini değiştirirken hırsız korumalı güvenli kilit almanızda büyük fayda var. Çelik kapınızın kilidini değiştirmek istediğinizde bize whatsapp yolundan bir resim atmanız yeterli olacak. Kapınıza uygun olan kilit modellerini ustalarımız kapınıza kadar getiriyor ve hangi kilidi tercih ederseniz kapınıza montajı gerçekleştiriyor.

Acıbadem Kilit Değişimi

Acıbadem Kale Çelik Kapı Tamiri

Acıbadem Kale Çelik Kapı Tamiri hizmetimiz için kapınızdaki sorunlarınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Kale Çelik kapınızda oluşan arıza ve sorunları çözmekteyiz. Kale Çelik kapı piyasada bulunan çelik kapılardan daha özel bir kapı olması nedeni ile parçaları her yerde bulunmamaktadır. Kale Çelik kapı kilidi değiştirmek için bizi arayın. Kale Çelik kapıların kilitleride özel olduğundan dolayı bizde orjinal kilitleri mevcuttur. Kale Çelik kapının özel kapı olmasından dolayı kapının kilit ölçüleride hepsi farklı kilittir.Kale Çelik Kapı Yetkili satış firmasıyız. Showroomumuza bekleriz.

Kasa Çilingir Servisi

Acıbadem Çelik Kasa servisimiz kilitli kalmış,şifresi unutulmuş,Anahtarı kaybolmuş Çelik kasalarınızı hasar vermeden açmaktadır. Çelik kasa arızası,Çelik kapı satışı,Çelik kapı montajı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Çelik Kasa Satışı için Showroomuz bulunmaktadır. Kale Çelik Kasa Satışı,Yale Çelik Kasa satışlarımızla Sizlere yardımcı olmaktayız. Aldığınız Çelik kasanın montajını ve nakliyesinide yapmaktayız. Kale Çelik kasa Yetkili satış bayisiyiz.

Oto Çilingir Servisi

Oto Çilingir servisimiz arabalarınız kontağında yada bagajında unuttuğunuzda aracınızın kapısına hasar vermeden açmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara