Adatepe Çilingir

Adatepe Çilingir

Adatepe Çilingir firmamız sizlere 7 gün 24 saat çilingir hizmeti sunmaktadır. Metropol Şehir olan İstanbul’da yoğun Koşuşturma nedeni ile evden çıkarken anahtarlarınızı kapınızın arkasında yada işyerinde unutmuş olabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Çilingir Merkezi Olarak sizlerinde zamanı ne kadar kıymetli olduğunun bilincindeyiz. Bunun için motorlu çilingir ustalarımız sayesinde sizlere en hızlı hizmeti vermekteyiz. Çilingir ustalarımızın hepsinde yetki belgesi bulunmaktadır. İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili çilingir firmasız. Firmamız işinde uzman profesyonel ustalar ile çalışmaktadır.

Adatepe Çilingir

Adatepe Kilit Değişimi

Adatepe Kilit Değişimi hizmetimizle çelik kapılarınızın kilidini değiştirmekteyiz. Çelik kapınızın kilidini değiştirirken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Öncelikle kapınıza uygun olan ve yüksek güvenlikli barel almalısınız. Çelik kapınızda mutlaka yeni nesil hırsız korumalı tuzaklı kilit almanızı öneriyoruz. Son zamanlarda hırsızların kilit kırarak yada maymuncuk sistemi ile kapıları açtıklarını görmekteyiz. Bunun için maymuncukla açılamayan kırılsada ucu kopan anahtarları güvenlik kartı olmadan kopya edilemeyen kilit almanızı tavsiye ediyoruz.

Adatepe bölgesinde hizmet verdiğimiz tüm hizmetler

Adatepe’de Nöbetçi Çilingir
Adatepe’de Acil Çilingir
Adatepe 24 Saat Çilingir
Adatepe Araba Çilingir
Adatepe Anahtarcı
Adatepe En Yakın Anahtarcı
Adatepe Nöbetçi Anahtarcı
Adatepe Acil Anahtarcı
Adatepe Oto Anahtarcı
Adatepe 24 Saat Anahtarcı

Adatepe Oto Çilingir

Adatepe Oto Çilingir

Oto Çilingir ustalarımız arabanızın anahtarlarını kontakta unutmuş yada kaybetmiş olabilirsiniz. Çilingir merkezi araba kapısı açma ustalarımız sayesinde aracınıza hasar vermeden açmaktadır.

Adatepe Kasa Çilingir
Adatepe Kasa Çilingir

Kasa Çilingir ustalarımız Çelik Kasanızın anahtarlarını Kaydettiniz yada kasanızın şifresini unuttunuz. Çilingir Merkezi Olarak uzman ekibimizle çelik kasanıza hasar vermeden açmaktayız.Günümüzde değerli eşyalarınızı koyduğunuz çelik kasalarınızın anahtarlarını kaybettiğinizde kasanızı açıyor ve yeni anahtar yapıp şiflerini değiştiriyoruz. Bunun için çelik kasanızın resmini bize yollayın size yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara