Altunizade Çilingir

Altunizade Çilingir

Altunizade Çilingir olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün dahada servis ağımızı çoğaltıyoruz. Motorsikletli çilingir ustalarımız sayesinde sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Sabah işe giderken yada iş çıkışı anahtarlarınızı unuttunuz,anahtarlarınızı düşürdünüz. Çilingir merkezi olarak en hızlı hizmeti sunmaktayız. Kapınız kilitli yada çekili kalması önemli değil işinde uzman ustalarımız kapılarınıza hasar vermeden açmaktadır.

Altunizade Çilingir

Çilingir Nedir?

Çilingir anahtarcı demektir. Her anahtarcı çilingir olabilir mi? Esasen çilingir, anahtar kullanılarak açılan her kapının kilidini açan, uygun anahtar yapan, bozulanları onaran kişidir. Her türlü yapının kapılarının kilitleri, dolap ve kasa kapaklarının kilitleri, otomobil kilitleri ilk akla gelenler olmak üzere, anahtarla açılıp kapanan her türlü mekanizmanın montajı, tamiri ve bakımı çilingirlerin işidir.İyi bir çilingir (anahtarcı ) el ve parmaklarını ustalıkla kullanabilme özelliğine sahip olmalıdır. Başta gözleri olmak üzere genel sağlığı iyi olmalıdır. İyi bir çilingirin mekanik ilgisi ve yeteneği de önemli unsur. Sabırlı, kendine öz güveni yüksek ve dikkatini işine verebilen özelliklere sahip olmalıdır. Aynı şekilde planlama becerisi de gereklidir.

Çilingir

Anahtarcı (Çilingir) ne iş yapar?

Çilingir kilidi açar ve kilit açma tutanağı doldurur. İlk kez veya değiştirilen kilitler için anahtar yapar. Kısaca çilingirin en temel görevi kapalı kalan kapıları açan, açık kalan kapıları kilitleyen anahtarlar yapmaktır. Kilitlerin gerektiğinde tamirini yapar, uyumsuz veya zorlanan anahtarları tamir eder, bakımlarını yapar. Şifresi unutulan veya yenilenmesi gereken kilitlerin şifrelerini değiştirir. Emniyet sistemi takar, Çilingirler gerektiğinde bilir kişi olarak görev yaparlar.

Altunizade Kale Kapı Tamiri

Altunizade kale Kapı Tamiri arızalarınızda sizlere yardımcı olmaktayız. Altunizade Çilingir ustalarımız kale kapılarınızda kilit değişimi hizmetide vermektedir. Kale kapılarınızda yere sürtme,kapı zor kapanıyor,kapı kilitlemiyor gibi sorunlarınızda sizlere yardımcı olmaktayız. Uzman Çelik kapı tamiri ustalarımız sayesinde kapınızdaki arızları yapmaktayız. Kale Kilit değiştirme,Kale Merkezi Kilit değiştirme,Kale kapı paneli değiştirme hizmetlerimizde bulunmaktadır.Kale çelik kapı piyasada bulunan çelik kapılardan daha özel yapılmasından dolayı kapının kilidi’de özel kilitdir. Kale Çelik kapı piyasada ince sac kapılarından daha kalın ve kullanılan mekanizmada özel olduğundan daha güvenli kapıdır.

Kale Çelik Kapı Tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara