Başıbüyük Çilingir

Başıbüyük Çilingir

Başıbüyük Çilingir

Başıbüyük Çilingir ekibimiz kapınızın arkasında anahtar unutma yada anahtarlarınızı kaybettiğinizde sizlere hizmet vermektedir. Başıbüyük mahallesinin geneline çilingir hizmeti veren firmamız 15 dakikada hizmet sunmaktadır.Çelik kapınızın anahtarlarını değiştirme yada çelik kapınızın kilidini tamir etme hizmetide bulunmaktadır.Çilingir Merkezi olarak siz değerli müşterilerimiz için kurduğumuz bu sistem sayesinde hızlı ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Çilingir Ustalarımız motorsikletle sizlere en hızlı hizmet sunmaktadır.

Başıbüyük Çilingir

Başıbüyük Kilit Değişimi

Başıbüyük Kilit Değişimi yapan firmamız yeni aldığınız yada kiraladığınız evin kilidi değiştirmektedir. Çelik kapınızın kilidini değiştirirken mutlaka kapınıza uygun olan yüksek güvenlikli kilit almanızı tavsiye ediyoruz. Kapınızın anahtarları başkalarında olma ihtimaline karşı mutlaka değiştirmekte fayda var.Eviniz güvenlikli sitede olması kapınıza güvensiz kilit taktırma anlamına gelmiyor. Aksine yüksek güvenlikli kilit almanızı tavsiye ediyor. Bu tarz olaylar daha öncesinde bir çok yerde güvenlik olmasına rağmen hırsızlık vakaları olmuştur.

Adatepe bölgesinde hizmet verdiğimiz tüm hizmetler

Başıbüyük’de Nöbetçi Çilingir
Başıbüyük’de Acil Çilingir
Başıbüyük 24 Saat Çilingir
Başıbüyük Araba Çilingir
Başıbüyük Anahtarcı
Başıbüyük En Yakın Anahtarcı
Başıbüyük Nöbetçi Anahtarcı
Başıbüyük Acil Anahtarcı
Başıbüyük Oto Anahtarcı
Başıbüyük 24 Saat Anahtarcı

Başıbüyük Çilingir

Oto Çilingir

Oto Çilingir Ustalarımız arabanızın anahtarlarını içeride unuttuğunuz zaman yardımcı olmaktadır. Araba kapılarını hasar vermeden açmaktayız. Arabanızın kapısını açmadan önce ustalarımız ruhsat bilgilerinize bakmaktadır.

Başıbüyük Çelik Kapı Tamiri

Başıbüyük Çelik Kapı Tamiri ustalarımız profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Çelik kapınızda düşme var yere sürtüyorsa size uzman çelik kapı ustalarımız ile hizmetinizdeyiz. Çelik kapı altı kesme,çelik kapı yükseltme,merkezi kilit arızası,kilit arızası gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Başıbüyük Çelik Kapı Tamiri
Kasa Çilingir

Kasa Çilingir ustalarımız Çelik Kasanızın anahtarlarını Kaydettiniz yada kasanızın şifresini unuttunuz. Çilingir Merkezi Olarak uzman ekibimizle çelik kasanıza hasar vermeden açmaktayız.Günümüzde değerli eşyalarınızı koyduğunuz çelik kasalarınızın anahtarlarını kaybettiğinizde kasanızı açıyor ve yeni anahtar yapıp şiflerini değiştiriyoruz. Bunun için çelik kasanızın resmini bize yollayın size yardımcı olalım.

Kasa Çilingir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara