Bostancı Çilingir

Bostancı Çilingir

Bostancı Çilingir servisimiz sizlere 365 gün 24 saat çilingir hizmeti vermektedir. İstanbul Anadolu yakasında bir çok semt’te hizmet vermekteyiz. Motorlu çilingir ustalarımız sayesinde hızlı hizmet sunan firmamız aynı zamanda yetkili çilingir firmasıdır. Bostancı Çilingir olarak ustalarımızın bütün belgeleri bulunmaktadır. İstanbul Anahtarcılar odasına kayıtlı olan firmamız resmi işyeri olarak 25 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız Kale Kilit, Mul-t-lock Kilit,Swisstech Kilit,Keso Kilit gibi bir çok kilidin yetkili servisi ve satış mağazasıdır. Çilingir Merkezi olarak Çelik kapı kilidi değişimi hizmetleride bulunmaktadır.

Bostancı Çilingir
Bostancı Çilingir

Bostancı Kilit Değişimi

Bostancı Kilit değişimi ustalarımız evinizin yada iş yerinizin kilitlerini değiştirmektedir. Kapınıza uygun olan kilit modelini sizlere anlatan ustamız sizin karar verdiğiniz kilidin montajını yapmaktadır. Çelik kapı kilidi çeşitleri özelliğine göre değişmektedir. Hırsız korumalı kilit çeşitleri kapınıza uygun olanı sizlere sunan ustalarımız kapınızı en güvenli hale getirmektedir. Halk dilinde olan hırsıza kilit mi olur ? Lafına artık şapka çıkarıyoruz. Hırsızlara karşı artık yüksek güvenlikli yeni nesil kilit çeşitleri var. Aşağıdaki resimde’de gördüğünüz gibi hırsızlar standart kilitleri vidanın geçtiği yerden kırmaktadır. Bunun İçin hırsız korumalı yeni nesil tuzaklı kilit almanızı öneriyoruz.

Bostancı Kilit Değişimi

Bostancı bölgesinde hizmet verdiğimiz tüm hizmetler

Bostancı’da Nöbetçi Çilingir
Bostancı’da Acil Çilingir
Bostancı 24 Saat Çilingir
Bostancı Araba Çilingir
Bostancı Anahtarcı
Bostancı En Yakın Anahtarcı
Bostancı Nöbetçi Anahtarcı
Bostancı Acil Anahtarcı
Bostancı Oto Anahtarcı
Bostancı 24 Saat Anahtarcı

Oto Çilingir

Oto Çilingir ustalarımız arabanızın anahtarları kontakta yada bağajda unuttuysanız sizlere yardımcı olmaktayız. Oto Çilingir ustalarımız arabanıza hasar vermeden açmaktadır. Arabanızın markası ve modeli hiç önemli değil özel aparatlarla arabanıza hasar vermemektedir.

Kasa Çilingir

Kasa Çilingir ustalarımız evinizde yada işyerinizde bulunan özel eşyalarınız yada evraklarınızı koyduğunuz çelik kasanın anahtarlarını kaybetmiş yada şifresini unutmuş olabilirsiniz. Çilingir Merkezi olarak olarak uzman ustalarımızla kasalarınızı açmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara