Caddebostan Çilingir

Caddebostan Çilingir

Caddebostan Çilingir olarak sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Çilingir ustalarımız motorsikletli servis verdiği için 15 dakikada kapınızda olmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında her yere hizmet vermekteyiz. Çilingir ustalarımız işinde uzman ve profesyonel olarak yetkili belgeleri bulunmaktadır. Çilingir Merkezi firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı resmi çilingir belgeleri tam olarak hizmetinizdeyiz.

Caddebostan Çilingir

Caddebostan Kale Kapı

Caddebostan Kale Kapı kilit değişimi kale çelik kapı tamiri işleri yapmaktayız. Kale Çelik kapınızın anahtarlarını kaybetmiş yada unutmuş olabilirsiniz. Uzman kadromuz sayesinde kapınıza hasar vermeden açmaktayız. Kale Çelik kapınız kilitli kaldıysa sadece kilitlerini değiştirerek sorununuzu çözmekteyiz. Kale Kapınıza hiç hasar vermeden açmaktayız. Kale Çelik kapılar özel kapı olmasından dolayı kilitleride piyasadaki standart çelik kapı kilitleri olmamaktadır. Kale Kapınızın kilidini değiştirirken mutlaka yüksek güvenlikli hırsız korumalı yeni nesil kilit almanızı tavsiye ediyoruz. Kilidin özelliği içinde çıkan güvenlik kartı sayesinde yedek anahtarları kart olmadan çoğaltılamaması,Maymuncukla açılmaması ve kesinlikle kırılsada açılmayan kilit olmasıdır. Bu kilit sayesinde eviniz ve sevdikleriniz güvende olurlar. Caddebostan Çilingir Servisi olarak Kapınızın kilidini değiştirmeden önce bizi mutlaka arayın.

Kasa Çilingir

Kasa Çilingir ustalarımız evinizde yada iş yerinizde bulunan çelik kasanızın anahtarlarını kaybetmiş olabilirsiniz. Çelik kasanıza hasar vermeden açmaktayız. Artık her evde yada iş yerinde özel eşyalarımızı koymak için çelik kasa bulunmaktadır. Çelik kasanızı açmadan önce oraya gelen ustalarımız kasayı açtırmak isteyen kişiden kimlik bilgilerini bir tutanakla doldurmaktadır. Çelik kasanın doğru kişiye açıldığından emin olduktan sonra kasaya müdahale edilmektedir.

Kasa Çilingir

Oto Çilingir

Oto Çilingir ustalarımız arabanızın anahtarlarını kaybettiğinizde yada kontakta unuttuğunuzda hasar vermeden açmaktadır. Uzman oto çilingir ustalarımız özel aparatlar sayesinde sorunsuz bir şekilde açmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara