Erenköy Çilingir

Erenköy Çilingir

Erenköy Çilingir firması olarak kapıda kaldığınızda sizlere 15 dakikada çilingir hizmeti vermekteyiz. Çilingir merkezi olarak bizi aradığınızda sizlere en yakın ustamızı yönlendirmekteyiz,tamamen kendi bünyemizde çalışan çilingir ustalarına sahibiz. Profesyonel Çilingir ustalarımız kapınızı açarken kesinlikle çelik kapınıza hasar vermemektedir. Firmamızda son teknoloji sistemler kullanılmaktadır. Çilingir Merkezi olarak aynı zamanda kilit değiştirme,oda kapısı kilidi açma,Çelik kasa açma,Araba kapısı açma hizmetleride bulunmaktadır. Erenköy Çilingir Ustalarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 24 saat çilingir servisi vermektedir.

Erenköy Çilingir

Erenköy Kilit Değişimi

Erenköy Kilit değişimi hizmeti için kapınızın resmini bize yollamanız yeterli olmaktadır. Çelik kapınızın kilidini değiştirirken mutlaka kapınıza yüksek güvenlikli bir kilit taktırmalısınız. Yeni yapılan binalarda artık kaliteli kapılar kullanılıyor,Fakat kapıların üstündeki kilitler en uygun model olduğu için hırsızlar rahatlıkla açıyorlar.Bunun sebebi ev alan yada kiralayan kişi kilidi değiştireceği için en uygun kilit takıyorlar kapılara son kullanıcılar kilidi değiştirirken bu konuya çok dikkat etmeliler. Çelik kapınızın kilidini değiştirirken hırsız korumalı yüksek güvenlikli yeni nesil kilit almalısınız. Çelik kapınız zaten kaliteli olduğundan dolayı kastırarak açılmadığından dolayı kilitleri kırarak evlere giriyorlar. Bunun için kapınıza mutlaka yeni nesil anahtarları güvenlik kartı olmadan kopya edilemeyen,kırılsada açılmayan,Maymuncukla açılamayan kilit almalısınız.

Kasa Çilingir

Erenköy’de evinizde yada iş yerinizde bulunan çelik kasanızın anahtarlarını kaybettiğinizde kasa çilingir ustalarımız hasar vermeden açmaktadır. Çelik kasanızı açıyoruz ve Kilidin içinde bulunan şifreleri değiştiriyoruz. Bu sayede eki anahtarlarınız iptal olup size yeni anahtar vermiş oluyoruz. Çelik kasanız çok özel bir kasa ise uzman kadromuza whatsappdan resim atarak bilgi alabilirsiniz. Çelik kasanızı açmaya gelen ustalarımız sizlerden gerekli belgeler istemektedir.

Erenköy Kasa Çilingir

Oto Çilingir

Oto Çilingir ustalarımız arabanızın anahtarlarını bagajda yada kontakta unuttuğunuzda aracınızın kapısına hasar vermeden açmaktadır.Özel aparatlar sayesinde araba kapılarınızı açan ustalarımız işinde uzman profesyonel yetkili çilingir olarak hizmetinizdeyiz. Oto Çilingir ustalarımız aynı zamanda kayıp oto anahtarı,yedek oto anahtarlarınızı aracınızın başında yapmaktadır. Ustalarımız aracınızın başına geliyor ve kaybolan anahtarlarınızı beyinden siliyorlar ve yeni anahtarı kodluyorlar.Bu sayede eski anahtarınız birinin eline geçsede aracınızı çalıştırmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara