Feneryolu Çilingir

Feneryolu Çilingir

Feneryolu Çilingir ustalarımız sizler kapıda kaldığınızda güvenilir ve hızlı kaliteli işçilikle hizmetinizdeyiz. Kapınızda yaşadığınız sorunları profesyonel ustalarımız sayesinde çözüm üretmekteyiz. Çilingir Merkezi olarak kilit değişimi,Bina kapısı hidrolik montajı,Merkezi Kilit Değişimi gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır.Firmamız İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı Yetkili çilingir belgelerine sahip ve çalışanlarımızın belgeleri bulunmaktadır.

Feneryolu Çilingir

Çilingir Çağırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz..?

Çilingir çağırırken Öncelikle Anahtarcılar odasına kayıtlı olup olmadığını sormalısınız. Çilingirlik mesleği aslında dikkat edilmesi gereken en önemli mesleklerden bir tanesidir. Çağırdığınız çilingirin sabit bir dükkanı var mı ? Hom Ofis çalışıp internette reklam veren meslekten bir haberi olmayan art niyetli çilingirler piyasada bulunmaktadır. Kapınızı açtırmak için çağırdığınız çilingir daha sonrasında sizler evde yokken kapınızı zorlayabilir. Bunun için dikkat etmeniz gereken şey anahtarcılar odasına kayıtlı olduğundan emin olmalısınız. İstanbul Anahtarcılar odasına kayıtlı olan kişinin odanın vermiş olduğu kimlik ve odaya kayıt numarasını sormalısınız. Feneryolu çilingir olarak Belgelerimiz tam olup resmi çilingir olarak hizmet vermekteyiz.

Çilingir Fiyat Listesi

Fiyatlarımız

Özel Günler Ve Saat Kapıya Göre Değişmektedir.

Lüften Bilgi Alın ! 

Tıkla Arasın 05388857438

09:00 / 21:00 Arası [ Gündüz ]Fiyat Listesi21:00 / 09:00 Arası [ Gece ]Fiyat Listesi
Kapı açma Saat ve Kapıya Göre Değişir Fiyat Alın !50 ₺ veya 90 ₺ Arasıdır.Kapı açma Saat ve Kapıya Göre Değişir Fiyat Alın !70 ₺ veya 150 ₺ Arasıdır.
Kilit değiştirme50 ₺ + MalzemeKilit değiştirme70 ₺ + Malzeme
Kasa açma80 ₺Kasa açma350 ₺

Çilingir Merkezi

Anahtarcılar ve Çilingirler Odası’na

Üyedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara