Fikirtepe Çilingir

Fikirtepe Çilingir

Fikirtepe Çilingir servisimiz yenilenen Fikirtepe ye 24 Saat çilingir hizmeti sunmaktadır. Fikirtepe’de yenilenen binalar ve bununla birlikte yeni stil kapılar çoğaldı. Çilingir Merkezi olarak uzman çilingir kadromuz ile kapılarınıza hasar vermeden açmaktayız. Çelik kapılarınızda oluşan kilit arızası,Kapı Sert kapanıyor,Kapım açılmıyor gibi şikayetleriniz olduğunda sizlere yardımcı olmaktayız. İşe giderken sabah bir teleşla evden çıktığınızda anahtarlarınızı kapının arkasında yada içeride unutabiliyorsunuz. Bu durumda yetkili çilingir ustalarımız kapılarınızı açmaktadır. Uzman Çilingir kadromuz ile sizlere hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Fikirtepe Çilingir

Yüksek Güvenlikli Kilitler

Çilingir Merkezi olarak yüksek güvenlikli kilitlerin yetkili bayisi ve yetkili servisi olarak hizmetinizdeyiz. Yüksek güvenlikli kilit nedir..? Bu kilitler açılması daha zor ve anahtarları güvenlik kartı olmadan çoğaltılamıyor. Yüksek güvenlikli kilitlerin özelliği hırsız korumalı maymuncukla açılmayan patentli kilitdir. Yüksek güvenlikli kilit markaları Mul-t-lock Kilit,Evva Kilit,Keso Kilit,Swisstech Kilit,Kaba Kilit,Rana kilit gibi avrupa stantdartlarına uygun hırsız korumalı kilitlerdir. Piyasada satılan normal kilitler arasında çok fark olduğundan dolayı fiyatları birazda yüksektir.

Sunduğumuz Hizmetler

Fikirtepe Çelik Kapı Tamiri
Fikirtepe Kilit Değişimi
Fikirtepe Kale Kilit Servisi
Fikirtepe’de Nöbetçi Çilingir
Fikirtepe’de Acil Çilingir
Fikirtepe 24 Saat Çilingir
Fikirtepe Araba Çilingir
Fikirtepe Anahtarcı
Fikirtepe En Yakın Anahtarcı
Fikirtepe Nöbetçi Anahtarcı
Fikirtepe Acil Anahtarcı
Fikirtepe Oto Anahtarcı
Fikirtepe 24 Saat Anahtarcı

Kasa Çilingir Servisi

Kasa Çilingir Servisi

Kasa Çilingir Servisimiz evinizde bulunan özel eşyalarınızı koyduğunuz çelik kasanızın anahtarlarını kaybettiğinizde yada şifresini unuttuğunuzda yardımcı olmaktadır. Kasa Çilingir ustalarımız Çelik kasanıza hasar vermeden profesyonel bir şekilde açmaktadır. Çelik kasa açma hizmeti çok özel bir iştir. Çelik kasa açmak için eğitimli ve bilgili olmak gerekiyor. Kasa çilingir ustalarımız bu işte son derece başarılı ve uzman ekipler olduğu için sorunsuz bir şekilde açmaktalar. Çelik kasanızı açtırmadan önce mutlaka size adınıza kayıtlı evrak olup olmadığı sorulacaktır. Kimlik bilgilerinizle birlikte tutanak tutulmaktadır. Resmi işler yapıldıktan sonra çelik kasanızı açmaktayız.

Oto Çilingir Servisi

Oto Çilingir sevisimiz Arabanızın anahtarlarını içinde unuttuğunuzda yada kaybettiğinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Arabanızın anahtarları içinde yada kontakta kaldığında profesyonel oto çilingir ustalarımız arabanıza hasar vermeden açmaktadır. Arabanızın anahtarları komple kaybolduysa oto çilingir ekiplerimiz aracınızın başına gelip yeniden anahtar yapıyorlar ve eski anahtarınızın kodunu değiştiriyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara