Göztepe Çilingir

Göztepe Çilingir

Göztepe Çilingir Servisimiz 7 gün 24 saat çilingir hizmeti vermektedir. Çilingir Merkezi olarak sizlere kapıda kaldığınızda en hızlı bir şekilde hizmet sunmaktayız. Çelik Kapınızın arkasında anahtar unuttunuz yada kapınız kilitli kaldı anahtarları kaybettiniz.Yetkili çilingir ustalarımız kapınız kilitli olduğunda kapınıza hasar vermeden açmaktadır. Uzman çilingir ustalarımız özel aparatlarla kapınızı açmaktadır.Çelik kapınız açıldıktan sonra yeni kilit takılıp sizlere yeni anahtarları ile teslim etmektedir. Firmamız İstanbul Anahtarcılar odasına kayıtlı,Yetkili çilingir olarak hizmet vermektedir.

Göztepe Çilingir

Göztepe Kale Kapı Kilit Değişimi

Göztepe Kale Kapı Kilit Değişimi yapan firmamız aynı kale çelik kapılarınızı hasar vermeden açmaktadır. Kale Çelik Kapılar özel bir kapı olmasından dolayı kilitleride özel olmasında dolayı bu kapılara her kilit olmamaktadır. Kale Kapıların kilit ölçüleri ve özelliği diğer kapılardan farklıdır. Göztepe Kale Kapı Kilit Değişimi yaptırmadan önce bizi arayın.Kale Çelik kapılarda kullanılan kilit yüksek güvenlikli anahtarları kartı olmadan kopya edilemeyen hırsız korumalı kilitlerdir. Bu sebebten dolayı bu kilitlerin fiyatı piyasa kapılarının kilitlerinden daha farklıdır. Çelik Kapınızın kilidi değiştirmeden önce mutlaka Göztepe Çilingir Merkezinde Fiyat alınız. Çelik Kapınızın fotoğraflarını bize whatsapp ile yollayın;Sizlere yardımcı olalım.

Göztepe Kale Kapı Kilit Değişimi

Göztepe bölgesinde hizmet verdiğimiz tüm hizmetler

Göztepe’de Nöbetçi Çilingir
Göztepe’de Acil Çilingir
Göztepe 24 Saat Çilingir
Göztepe Araba Çilingir
Göztepe Anahtarcı
Göztepe Çelik Kapı Tamiri
Göztepe Yangın Kapısı Güçlendirme
Göztepe En Yakın Anahtarcı
Göztepe Nöbetçi Anahtarcı
Göztepe Acil Anahtarcı
Göztepe Oto Anahtarcı
Göztepe 24 Saat Anahtarcı

Kasa Çilingir

Hepimizin evlerinde yada iş yerlerinde Çelik kasası bulunmaktadır.Özel eşyalarımızı yada evraklarımızı çelik kasalarımıza koymaktayız.Dolayısı ile kasanızın anahtarlarını kaybetmiş yada şifresini unutmuş olabilirsiniz. Bunun için uzman kasa çilingir ustalarımız sayesinde Çelik kasanıza hasar vermeden açmaktadır.Evinizde yada İşyerinizde Çelik kasanız yoksa bizi mutlaka arayın.Yale Çelik kasa,Kale Çelik kasa,Valberg Çelik kasa Gibi bir çok çelik kasanında yetkili satış noktasız.

Göztepe Kasa Çilingir
Oto Çilingir

Oto Çilingir Ustalarımız arabınızın anahtarlarını kontakta yada bağajda unuttuysanız uzman oto çilingir ustalarımız aracınıza hasar vermeden açmaktadır. Oto Çilingir ustalarımız aracınızın markası ve modeli hiç farketmeksizin özel aparatlarla arabanızın kapısını açmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara