Hasanpaşa Çilingir

Hasanpaşa Çilingir

Hasanpaşa Çilingir servisimiz kapılarınızın arkasında anahtar unuttuğunuzda yada anahtarlarını kaybettiğinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Çilingir Merkezi olarak kapıda kaldığınızda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Çilingir çağırken nelere dikkat etmelisiniz.? Öncelikle çağırdığınız çilingir’in yetkili olup olmadığını bilmelisiniz. İstanbul Anahtarcılar odasına kayıtlı olmalı,Kalfalık ve Ustalık belgeleri olmalıdır. Anahtarcılar odasının vermiş olduğu yetkili çilingir yaka kartı olmalıdır. Korsan olarak çalışan çilingirlerde yetki belgesi bulunmamaktadır. Korsan olarak çalışan ve dükkanı olmayan çilingirlere itimat etmeyin.

Kilit Değiştirirken Nelere Dikkat Etmelisiniz..?

Kilit değiştirirken dikkat etmeniz gereken konu aldığınız kilit kapınıza uyumlu mu ? Hırsız korumalı yeni nesil kilit mi? Hırsız korumalı kilit tuzaklı olduğundan dolayı sadece ucu kopuyor ve diğer parça içeride olduğu için kilide ulaşamıyor. Yeni Nesil kilit ise anahtarları güvenlik kartı olmadan kopya edilemiyor ve maymuncukla açılmıyor. Kapınızda yüksek güvenlikli kilit taktırmanızı öneriyoruz. Eski bir söz olan hırsıza kilit olmaz lafı artık tarihe karıştı. Günümüzde Teknoloji artık çok iyi olmasından dolayı hırsıza kilit olur. Yüksek güvenlikli kilitler artık hırsıza geçit vermiyor.

Hırsız Korumalı Kilit

Çilingir Çağırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Çilingir çağırırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus resmi çilingir mi ? Yoksa Korsan çilingir mi ? Bunun için hizmet aldığınız çilingir servisinin kayıtlı olduğu odanın vermiş olduğu yetkili çilingir kimliğine bakmanız.Kapınızı açmak için gelen korsan çilingir kapınıza hasar vererek açar ve daha sonrasında karşınızda bir muhattap bulamazsınız. Hasanpaşa çilingir olarak yaptığımız işlerin garantisini vermekteyiz. Firmamızda çalışan ustaların yetkili belgeleri bulunmaktadır. Çilingir Merkezi olarak bizim için öncelik olan müşteri memnuniyetidir. 25 Yıldır siz değerli müşterilerimize aynı kalitede hizmet vermekteyiz. Bu sayede servis ağımızı büyüttük ve sizlere daha kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için çalıştık. Kapınıza gelen her çilingir güvenilir kişi olmayabilir Bunun için sabit bir işyeri olan vergisi ve odaya kayıtlı olan işinde uzman çilingirler ile çalışın. Çilingir Merkezi Firması olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bir çok semt ve mahalleye çilingir hizmeti sunmaktayız. Firmamız bir merkez üzerinden tamamen kendi ustalarımız ile çalışan büyük bir çilingir ağına sahiptir.

Yetkili Çilingir Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara