İdealtepe Çilingir

İdealtepe Çilingir

İdealtepe Çilingir motorlu ekipler sayesinde sizlere hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Evden çıkarken çelik kapınızın anahtarlarını unutmuş yada anahtarlarınızı düşürmüş kaybetmiş olabilirsiniz. Uzman çilingir ustalarımız sayesinde kapılarınıza hasar vermeden açmaktadır. Çilingir Merkezi olarak bize ulaştığınızda size en yakın ustamızı yolluyoruz ve maksimum bekleme süreniz 15 dk dır. Yaşadığımız şehirde zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız.Bu bilinçle size en hızlı ve en kaliteli hizmet vermek için Çilingir Merkezini aramanız yeterli olacaktır.

İdealtepe Çilingir

Çelik Kapı Kilit Değişimi

İdealtepe’de evinizin kapısının kilitlerini değiştirmek istediğinizde bize 7/24 ulaşabilirsiniz.Sizler için kurmuş olduğumuz çilingir merkezi sistemimiz yetkili çilingir ustaları ile çalışmaktayız. Firmamız Kale Kilit,Mul-t-lock kilit,Keso Kilit,Evva Kilit,Swisstech Kilit gibi dünya devi olan markaların yetkili servisi ve bayisi olarak hizmet vermektedir. Çelik kapı kilidi değişimi yaptırırken mutlaka kapınıza yüksek güvenlikli hırsız korumalı kilit taktırmanızı öneriyoruz. Çelik kapınıza kilit taktırmadan önce bize whatsapp numaramızdan resmini atın. Kapınıza en doğru kilit şeçimini yapalım.

İdealtepe bölgesinde hizmet verdiğimiz tüm hizmetler

İdealtepe’ye En Yakın Çilingir
İdealtepe’de Nöbetçi Çilingir
İdealtepe’de Acil Çilingir
İdealtepe’de 24 Saat Çilingir
İdealtepe Araba Çilingir
İdealtepe Anahtarcı
İdealtepe En Yakın Anahtarcı
İdealtepe Nöbetçi Anahtarcı
İdealtepe Acil Anahtarcı
İdealtepe Oto Anahtarcı
İdealtepe 24 Saat Anahtarcı
İdealtepe Oda Kapısı Açma
İdealtepe Kilit Değişimi

Kasa Açma Çilingir

Çelik Kasanızın anahtarlarını Kaydettiniz yada kasanızın şifresini unuttunuz. Çilingir Merkezi Olarak uzman ekibimizle çelik kasanıza hasar vermeden açmaktayız.Günümüzde değerli eşyalarınızı koyduğunuz çelik kasalarınızın anahtarlarını kaybettiğinizde kasanızı açıyor ve yeni anahtar yapıp şiflerini değiştiriyoruz. Bunun için çelik kasanızın resmini bize yollayın size yardımcı olalım.

İdealtepe Kasa Çilingir
İdealtepe Kasa Çilingir
Oto Çilingir

Oto Çilingir Hizmetimiz Arabanızın anahtarlarını içinde unuttunuz yada kontakta takılı kaldı. Arabanızın kapısını hasar vermeden açmaktayız.İdealtepe oto çilingir servisimiz araba anahtarlarınızı kaybettiniz yedeği yoksa yerinize gelip arabanıza anahtar yapıyoruz.

İdealtepe Oto Çilingir
İdealtepe Oto Çilingir
İdealtepe Akıllı Bina Kapısı Kilidi

Günümüzde apartman kapıları genellikle açık kaldığı için binaya herkes girmektedir. Bunun için bina kapıları açık kalmasın diye motorlu otomat kilit sayesinde kapı otomatik kilitlenmektedir. Örneğin; Kapının önünden zile bastılar ve siz açtınız. Gelen kişi girmekten vazgeçti ve gitti. Kapı otomatik olarak 15 saniye içerisinde tekrar kilitlemektedir.Aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara