Kısıklı Çilingir

Kısıklı Çilingir

Kısıklı Çilingir Kapıda kaldığınızda sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti vermektedir. Çelik kapınızın arkasında anahtarlarınızı unuttunuz yada anahtarlarınızı kaybettiniz. Çilingir merkezi olarak kapınıza hızlı hizmet vererek açmaktayız. Yoğun iş temposu ile çalışmakta olduğunuzdan dolayı işten geldiğinizde anahtarlarınızı unutmuş olduğunun farkına varıyorsunuz. Zaten akşama kadar iş stresi,trafik stresi ile uğraşıyorsunuz ve birde anahtarlarınız olmayınca daha çok stres yapıyorsunuz. Uzman çilingir ustalarımız sizlere hızlı hizmet veremke için yaz kış motorsikletle hizmet sunmaktadır. Sizleri evinize bir an sokmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Kısıklı Çilingir olarak sizlere 24 saat hizmet sunmaktayız.

Kısıklı Çilingir

Kısıklı Kilit Değişimi

Üsküdar kısıklı‘da kapınızın kilidini değiştirmek istediğinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Yeni ev aldınız yada kiraladınız. Güvenliğiniz için mutlaka kapınızın kilidini değiştirmelisiniz. Tuttuğunuz yada aldığınız evin anahtarları kimde olduğunu bilmiyorsunuz. Bunun için kendinizi emniyete almanız için çelik kapınızın kilitlerini mutlak süretle değiştirmelisiniz. Çelik kapınızın kilidinide değiştirirken en azından yeni nesil tuzaklı kilit taktırabilirsiniz. Yüksek güvenlikli tuzaklı kilitler sayesinde kötü niyetli kişilerin işi daha da zorlaşmaktadır.

Tuzaklı Kilit

Tuzaklı Kilit Ne İşe Yarar.?

Tuzaklı Kilit Kapınızda bulunan klasik kilitlerden 2 kat daha güvenlidir. Piyasada kullanılan ucuz model eski stil kilitler vidanın geçtiği yerden kopmaktadır. Bu esnada hiç ses çıkmadığı için kimse bu işlemi duymaz. Ama Kapınızda yeni nesil tuzaklı kilit var ise bu sayede kilidi kırmak istediklerinde kilidin ucu kopuyor, Bu sayede diğer parçası içeride kaldığı için kapıyı açamıyorlar. Kapının açılması için matkapla kilidin delinmesi gerekiyor.Buna zamanı olmayan art niyetli kişiler bu sayede kapıyı açamadan gidiyorlar. Güvenlik işi kesinlikle baside alınacak bir şey değildir. Evimiz bizim için en güvenli yer olmasından dolayı tedbir almamız gerekmektedir. Yüksek güvenlikli tuzaklı kilitler sayesinde evinizi koruma altına alıyorsunuz.

Hangi Tuzaklı Kilit Daha Güvenlidir.?

Tuzaklı kilit çeşidi geniş kapsamda çok olduğundan dolayı hangisinin daha güvenli ise kapınıza onu almalısınız. Bu işte en güvenilir markalar başta Mul-t-lock Kilit,Kale Kilit,Swisstech Kilit gibi piyasa satılan bir çok tuzaklı kilitten daha güvenli kilittir. Piyasada ucuza satılan tuzaklı kilitler tuzağından kopmuyor ve normal bir şeklide ortasından kopmaktadır. Bunun için çelik kapınıza Yüksek güvenlikli tuzaklı kilit almalısınız. Mul-t-lock Kilit maymuncukla açılamayan,Anahtarları kartı olmadan kopya edilemeyen kilittir. Bu sayede anahtarınızın bir kopyasını yaptırmak isteyen bir kişi kesinlikle sizden habersiz anahtar çoğaltamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara