Koşuyolu Çilingir

Koşuyolu Çilingir

Koşuyolu Çilingir Ekibimiz kapıda kaldığınızda sizlere 24 Saat çilingir hizmeti sunmaktadır. Yoğun iş temposu olduğundan dolayı evden çıkarken anahtarlarınızı kapının arkasında unutabilir yada İşyerinde çıkarken anahtarlarınızı unutabilirsiniz. Eve geldiğinizde kapınız kilitli anahtarlarınız iş yerinde kaldıysa uzman çilingir ustalarımız kapınıza hasar vermeden açmaktayız. Çelik kapınıza hasar vermiyoruz,Fakat kapı açılırken kilitlerinizi değiştiriyoruz. Kapının kilitli olmasından dolayı açılırken kilitleriniz arızalanıyor ve Yeni kilitle anahtar teslim ediyoruz. Piyasada kilitli kapıları açarken kapıya hasar veren bir çok korsan çilingir bulunmaktadır.

Koşuyolu Çilingir

Koşuyolu Kale Kilit Değişimi

Koşuyolu Kale Kilit Değişimi hizmetimiz olarak kapınızın kilit değişimi yapmaktayız. Yeni taşındığınız yada yeni aldığınız evin kilitlerini mutlaka değiştirmenizi öneriyoruz. Taşındığınız evin anahtarları başkalarında olma ihtimali çok yüksek olduğundan dolayı güvenliğiniz için evin kilitlerini değiştirmelisiniz. Kapınızın kilidini değiştirmişken güvenli bir kilit almanızı tavsiye edriyoruz. Yeni nesil tuzaklı kilitler sayesinde kapılarınız artık güvende, Tuzaklı kilitlerin özelliği kırılsada açılmamasıdır. Tuzaklı kilitlerinde çeşitleri Bulunmaktadır.

Tuzaklı Kilit Nedir?

Tuzaklı Kilit yeni nesil ucu kopsada açılmayan kilit olarak piyasada yerini aldı. Kırılsada açılmayan barel (KGB) ucu lazerle kesik olduğundan dolayı sadece ucu kopuyor. Bu sayede hırsızlar yada art niyetli kişiler kilidinizi kırdığında evinize giremiyorlar. Barel’in ucu koptuğu için diğer parça içeride kaldığından dolayı burdan sonraki işlemi matkapla çürüterek kapıyı açmak zorlaşıyor. Tuzaklı kilidi’de alırken anahtarı güvenlik kartı olmadan kopya edilemeyen ve maymuncukla açılmayan kilit olmasına dikkat edin. Mul-t-lock Kilit,Kale Kilit,Swisstech kilit gibi markalar tavsiye edilmektedir.

Tuzaklı Kilit Nedir

Koşuyolu Çelik Kapı Tamiri

Koşuyolu Çelik Kapı Tamiri yapan firmamız kapılarınızda oluşan arızaları onarmaktadır. Çelik kapı kilidi arızası,Çelik kapım kapanmıyor,Çelik kapım sert kapanıyor,Çelik kapım kilitlemiyor,Yere sürtüyor gibi şikayetleriniz olduğunda sizlere yardımcı olmaktayız. Uzman kadromuz sayesinde çelik kapınızın tamiri yapıldıktan sonra 1 yıl garanti veriyoruz. Bizim yaptığımız bir iş tekrar arıza yaparsa ücret talep etmiyoruz. Koşuyolu Çilingir olarak firmamızın önceliği müşteri memnuyetidir. Apartman kapıları tamir hizmetimizde bulunmaktadır. Apartman kapı hidrolikleri genelde çok arıza yapmaktadır. Menteşe kırılması,Kapı kolu arızası gibi sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.Koşuyolu Çelik kapı tamiri ustalarımız size en kısa zamanda dönüş yapacaklardır. Kapınızdaki sorunu bize whatsapp yolu ile resimde atabilirsiniz.

Koşuyolu Çelik Kapı Tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara