Kozyatağı Çilingir

Kozyatağı Çilingir

Kozyatağı Çilingir Ekibimiz anahtarlarınızı kapınızın arkasında unuttuğunuzda yada kaybettiğinizde sizlere hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.Çilingir Merkezi firması olarak uzman ekiplerimizin yetki belgeleri tamdır. İstanbul Anahtarcılar odasına kayıtlı Resmi çilingir belgesine sahip bir işletmedir. Kapınızı açan kişinin yetkili çilingir olması çok önemli ve bu nedenle korsan çilingirlere dikkat etmenizi öneriyoruz.Kale Kilit,Mul-t-lock Kilit,Evva Kilit,Swisstech Kilit,Keso Kilit Gibi bir çok kilit firmasının yetkili servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Kozyatağı Çilingir

Çilingir Çağırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz..?

Çilingir Çağırırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey Resmi çilingir olmasıdır. Çilingirlik mesleği aslında çok hassas bir meslekdir. Piyasada internetten reklam vererek hiçbir yere kaydı olmadan hizmet vermektedir. Kapınıza gelen çilingir’in Anahtarcılar odasının vermiş olduğu kimliğe mutlaka bakın. Yetkili çilingir değil ise daha sonrasında kötü sonuçlar gelebilir başınıza bunun için yetkili olmayan çilingir çağırmamaya dikkat edin. Odaya kaydı olan çilingir’in Savcılık temiz kaydı olması ve daha önceden bir vukaatı olmaması gerekiyor. İşte Vukaatlı olan çilingirler odaya kayıt olamıyor.

Korsan Çilingir

Kozyatağı Kilit Değişimi

Kozyatağı Kilit Değişimi yapan firmamız kapınıza uygun olan kilit çeşitleri ile kapınızın önünde çeşitleri öneriyoruz. Çelik kapınıza kilit alırken mutlaka yüksek güvenlikli hırsız korumalı kilit almanızı öneriyoruz.Piyasa tuzaklı kilit çeşidi çok olduğundan dolayı tuzaklı kilit alırken yüksek güvenlikli olanından almanızı öneriyoruz. Çelik kapınızın kaliteli olması açılamıyacak anlamına gelmiyor. Kapınızdaki kilit hırsız korumalı yüksek güvenlikli kilit olmalıdır. Bunun için Mul-t-lock Kilit,Swisstech Kilit,Kale kilit,Evva kilit gibi yüksek güvenlikli kilit almanızı tavsiye ediyoruz. Bu tarz kilitlerin içinde çıkan güvenlik kartı sayesinde yedek anahtarını kartı olmadan kopya edilemiyor. Maymuncukla açılmayan kilit modelleridir. Kozyatağı Çilingir Ekiplerimiz sizlere kapıda yardımcı olmaktadır.

Kozyatağı Kilit Değişimi

Kozyatağı Kale Kapı Kilit Tamiri

Kozyatağı Kale Kapı kilit tamiri yada kilit değişimi için sizlere 24 saat hizmet vermektedir. Kale Çelik kapılar Piyasa kapılarını göre daha yüksek güvenlikli ve özel yapım bir kapıdır. Bu kapıya takılan kilitler piyasa kapılarında kullanılmamaktadır. Firmamız kale çelik kapı kilidi değişiminde orjinal kilitlerini kullanmaktadır. Kale Çelik Kapınızın Kilidini Değiştirirken mutlaka bize bir fotoğraf atınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara