Master Pas Kilit Sistemi

Master Pas Kilit Sistemi

Master Pas Kilit Sistemi iş yerlerinde, Fabrikalarda,Okullarda,Hastahanelerde,Havalimanlarında ve anahtar kullanımı çok olan işletmelerde kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde zamanınızı ve işinizi kolaylaştırmış olursunuz. Hangi Anahtar nerenin yada Örneğin; Teknisyen odasının anahtarları kimde gibi sorunlar ortadan kalmaktadır. Bir örnek vermek gerekirse 50 adet kapılı bir işletme var ve anahtarları durmadan kayboluyor yada anahtarrı kullanan yerine bırakmıyor. Bunun için bütün odaların anahtarları birbirini açmayacak şekilde ayarlanıyor ve size 1 adet master anahtar ile 50 kapıyı açma imkanı vermekteyiz.

Master Pas Kilit Sistemi

Master Kilit Sistemi Nedir ?

Master Pas Kilit Sistemi Anahtar kalabalığından sizleri kurtarmaktadır. Diğer anahtar sistemlerle, her çalışanın kendi özel ofisleri, odaları veya alanları için anahtarları olacaktır. Birden fazla alana erişmesi gereken ofis yöneticileri gibi çalışanlar, kendilerini büyük halkalarda birden fazla anahtar taşırken bulabilirdi. Bu hantal ve elverişsiz olacaktır. Bir anahtar kaybolursa, hemen fark edilmeyebilir ve izini sürmek zor olabilir. Daha da kötüsü, insanlar gelip gittikçe veya binalar ve kilitler değiştikçe, anahtarlar kaybolabilir veya eskimiş hale gelebilir. Yeni personel, yeni sorumluluklar ve yeni büyüme ile anahtarlık büyüyor ve kapıların kilidini açmak için doğru anahtarı aramak için daha fazla zaman harcanıyor. Bu noktada, standart bir kapı kilit sistemi, insanlar kapılarını kilitlemeden bırakmaya veya anahtarları paylaşmaya başladıkları için ciddi bir güvenlik riski haline gelebilir. Bir adet Yetkili anahtarla her kapıyı açarsınız ve her kapının kendine ait anahtarı olmaktadır. Bu sisteme master Kilit sistem denmektedir.

Çekmece Kilidi Master Sistem

Çekmece kilitleride tek anahtarla bütün çekmece kilitlerini açabilirsiniz. Bu sistem bir çok yerde kullanılmaktadır. Panolarda,Elektrik panoları,Kablolu tv Panoları gibi birçok kurumsal firmalarında kullanılmaktadır. Tek anahtarla her yeri kontrol edebilmektesiniz.

Master Çekmece kilidi

Pas Kilit Sistemi Nedir ?

Pas Kilit ve Master kilit arasındaki fark Pas Sistem’de tek anahtarla bütün kapıları açmaktasınız. Bu sistemde yetkilendirme sistemi kullanılmamaktadır. Master Pas Kilit Sistemi arasında master sistemde istediğimiz yere yetkilendirme vermekteyiz. Pas sistemde bir anahtarla bütün kapıları açmaktayız.

Master asma kilit pas asma kilit sistemi

Asma kilit sistemlerinde Master sistem ve pas sistem olarak yapılmaktadır. Bu sistem sayesinde kablolu tv panoları,Türktelekom panoları gibi bir çok kurumsal firmanın kullandığı panolara istenirse master sistem istenirse Pas sistem yapmaktayız. Kale Asma kilit,Yuma Asma kilit,Yale Asma kilit,Ersa Asma kilit,Doras Asma Kilit çeşitleri ile hizmet vermekteyiz. Master Kilit Pas Kilit Sistemleri İçin Bizi Mutlaka Arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara