Suadiye Çilingir

Suadiye Çilingir

Suadiye Çilingir Ekibimiz kapıda kaldığınızda sizlere 15 dakikada hizmet vermektedir. Çilingir Merkezi olarak suadiye’de 25 yılı aşkın zamandır çilingir hizmeti kapı açma hizmeti sunmaktayız. Firmamız Kale Kilit,Mul-t-lock Kilit,Evva Kilit,Swisstech Kilit,Keso Kilit,Rana Kilit,Kaba Kilit Gibi bir çok yüksek güvenlikli kilitlerin yetkili servisi ve satış sorumlusu olarak hizmet vermekteyiz.Uzman kadromuzla çelik kapılarınıza hasar vermeden profesyonel bir şekilde açmaktayız.Çilingir Merkezi olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı resmi çilingir firmayız. Suadiye Çilingir olarak Kale Çelik kapı başta olmak üzere kilitli kalan kapılarınıza hasar vermeden maymuncuk sistemi ile açmaktayız.

Suadiye Kale Çelik Kapı

Suadiye Kale Çelik Kapı kilit değişimi yada kapı tamiri yapan ustalarımız yeni aldığınız yada kiraladığınız evin kilitlerini değiştirme işlemide yapmaktayız. Kale Çelik kapılar özel kapı olmasından dolayı kilitleride piyasadaki standart çelik kapı kilitleri olmamaktadır. Kale Kapınızın kilidini değiştirirken mutlaka yüksek güvenlikli hırsız korumalı yeni nesil kilit almanızı tavsiye ediyoruz. Kilidin özelliği içinde çıkan güvenlik kartı sayesinde yedek anahtarları kart olmadan çoğaltılamaması,Maymuncukla açılmaması ve kesinlikle kırılsada açılmayan kilit olmasıdır. Bu kilit sayesinde eviniz ve sevdikleriniz güvende olurlar. Suadiye Çilingir Servisi olarak Kapınızın kilidini değiştirmeden önce bizi mutlaka arayın.

Kasa Çilingir

Kasa Çilingir ustalarımız evinizde yada aiş yerinizde bulunan çelik kasalarınızın anahtarlarını kaybetmiş yada şifresini unutmuş olabilirsiniz. Profesyonel işinde uzman kasa çilingir ustalarımız Çelik kasanıza hasar vermeden açmaktadır. Çelik kasanızın anahtarlarını kaybettiyseniz ustalarımız kasanızı açıp sizlere yeniden anahtar yapıp vermektedir.Çelik kasanızı açmadan önce bununla ilgili bir tutanak tutulmaktadır. Bu tutunak size ait olan çelik kasayı başkaları açtırmasın diye tutmaktayız.

Oto Çilingir

Arabanızın anahtarları içinde kaldı yada kontakta unuttunuz. Suadiye Oto kapısı açma işinde uzman olan ustalarımız arabanızın kapısını açarken hasar vermemektedir. Özel araba açma aparatları ile kapınızı açmaktadır.

Suadiye Oto Çilingir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara